استاندار کردستان اعلام کرد کە در بازە زمانی چند روز آینده تصمیم نهایی و قطعی در خصوص ساماندهی خیابان فردوسی سنندج گرفته خواهد شد.

به گزارش هه وال موکریان، بهمن مرادنیا در جلسه‌ای با نمایندگان مغازه داران معترض به حضور دستفروشان خیابان فردوسی سنندج گفت: ما به عنوان مدیر در قبال زندگی و معیشت همه شهروندان مسئولیت داریم و در چند روز آینده نسبت به چگونگی کسب و کار در این محل و ساماندهی دستفروشان تصمیم خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه خیابان فردوسی سنندج یک خیابان عمومی و متعلق به همه شهروندان است، افزود: هدف ما از تبدیل خیابان فردوسی به پیاده راه نظم بخشی به مرکز شهر و ایجاد آرامش و امنیت برای مردم است و اجازه نخواهیم داد این اصل توسط هیچ شخص یا گروهی مورد خدشه قرار گیرد.

———————————————————————————————————

بیشتر بخوانید: تجمع مغازه داران خیابان فردوسی سنندج مقابل استانداری کردستان

———————————————————————————————————

مرادنیا با بیان اینکه بیش از دو دهه است که دستفروشی در این خیابان رواج دارد و افرادی نیز از روی نیاز و کسب معیشت در آن دستفروشی می کنند، گفت: بی گمان تصمیمی که در این باره گرفته خواهد شد بر مبنای واقعیت و تامین درخواست های به حق خواهد بود.

استاندار کردستان یادآوری کرد: امکان فعالیت دستفروشان واقعی در نقاط مختلف شهر و از جمله خیابان فردوسی بررسی خواهد شد و از مغازه داران و دستفروشان نیز می خواهیم در این راه با شهرداری همکاری و تعامل سازنده داشته باشند.

لازم به توضیح است که هفته گذشته مرادنیا استاندار کردستان در جلسه ای دو ساعته با نمایند گان دستفروشان مستقر در خیابان فردوسی به گفتگو نشست و در جریان درخواست ها و مشکلات آنان قرار گرفت.

انتهای پیام /

اروميه – اشنويه – بوکان – پلدشت – پيرانشهر – تکاب – چالدران – چايپاره – خوي – سر دشت – سلماس – شاهين دژ – شوط – ماکو – مهاباد – مياندوآب – نقده – بانه – بيجار – دهگلان – ديواندره – سروآباد – سقز – سنندج – قروه – کامياران –  مريوان – سردشت – استان آذربایجان غربی – استان کردستان – استان ایلام – استان کرمانشاه – اسلام آباد غرب – پاوه – ثلاث باباجانی – جوانرود – دالاهو – روانسر – سر پل ذهاب – سنقر – صحنه – قصر شیرین – کرمانشاه – کنگاور – گیلانغرب – هرسین