عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از عملکرد وزیر راه و شهرسازی از سفر بی نتیجه وزیر راه به بوکان خبر داد و گفت: مشکلات همچنان باقی است.

انور حبیب‌زاده نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار‌ هه وال موکریان با اشاره به تذکرش به محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: عملکرد وزیر راه و شهرسازی مورد انتقاد نمایندگان است و برای بهبود وضعیت راه‌های کشور به وزیر راه و شهرسازی تذکر دادم.

وی با بیان اینکه احداث راه کربلا از زمان مجلس هفتم مصوب شده است، افزود: بخشی از این مسیر از تبریز تا کرمانشاه احداث شده اما قسمتی از این مسیر که میاندوآب تا بوکان و سقز است هنوز احداث نشده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مسیر میاندوآب به بوکان به دلیل وضعیت بد این جاده در سال گذشته حداقل ۳۵ نفر کشته شده‌اند، تصریح کرد: اگر این جاده در امتداد مسیر کربلا ساخته شود قطعاً باعث کاهش تلفات جاده‌ای خواهد شد.

وی با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به این منطقه در مهر امسال اظهار داشت: متأسفانه از مهرماه تاکنون اقدامی برای رفع مشکلات موجود نشده است.

انتهای پیام /

شهرستان اروميه – شهرستان اشنويه – شهرستان بوکان – شهرستان پلدشت – شهرستان پيرانشهر – شهرستان تکاب – شهرستان چالدران – شهرستان چايپاره – شهرستان خوي – شهرستان سر دشت – شهرستان سلماس – شهرستان شاهين دژ – شهرستان شوط – شهرستان ماکو – شهرستان مهاباد – شهرستان مياندوآب – شهرستان نقده – شهرستان بانه – شهرستان بيجار – شهرستان دهگلان – شهرستان ديواندره – شهرستان سروآباد – شهرستان سقز – شهرستان سنندج – شهرستان قروه – شهرستان کامياران – شهرستان مريوان