طی چند روز گذشته اخباری در خصوص مشکلات ناوگان اتوبوس شهری در فضای مجازی منتشر شد که شهرداری ارومیه برای پیگیری موضوع با نمایندگان صنف اتوبوسرانی دیداری را ترتیب و آن‌ها ضمن حضور در این مجموعه مطالبات خود را به طور مستقیم به شهردار ارومیه انتقال دادند و در این راستا محمد حضرت پور نیز قول پیگیری مطالبات آنان را داده و طرفین به تفاهمی در این راستا رسیدند.

به گزارش هه وال موکریان، طی چند روز گذشته اخباری در خصوص  مشکلات ناوگان اتوبوس شهری در فضای مجازی منتشر شد که  شهرداری ارومیه برای پیگیری موضوع  با نمایندگان صنف اتوبوسرانی دیداری را ترتیب و آن‌ها ضمن حضور در این مجموعه مطالبات خود را به طور مستقیم به شهردار ارومیه انتقال دادند و در این راستا محمد حضرت پور نیز قول پیگیری مطالبات آنان را داده و طرفین به تفاهمی در این راستا رسیدند.

بیشتر بخوانید: ماجرای اعتصاب بدون دلیل رانندگان اتوبوس در ارومیه چیست؟

نمایندگان صنف اتوبوسرانی نیز ضمن بیان اینکه حرکات اخیر آن‌ها هیچ زمینه سیاسی ندارد بلکه مسائل معیشتی بوده که آن‌ها را مجبور به گلایه مندی و اعتراض به شرایط فعلی کرده اعلام داشتند که علیرغم برخی اخبار منتشره هیچ اعتصابی در کار نبوده بلکه رانندگان از وضعیت حاضر گلایه‌مندند.

شهردار ارومیه نیز طی تفاهم به دست آمده، با پیشنهاداتی که خروجی این دیدار بود به صحن شورای اسلامی شهر رفت و اعضا شورا نیز با پیشنهادات مورد اشاره در تفاهم طرفین موافقت خود را اعلام داشتند تا شاهد باز شدن گره ای از مشکلات رانندگان پرتلاش و زحمتکش اتوبوسرانی باشیم.

خاطرنشان می‌شود رانندگان اتوبوس‌های بخش خصوصی حول محور برخی مسائل صنفی گلایه مندند که شیوع کرونا و کاهش بسیار محسوس مسافرین در خطوط شهری نیز طی ۱۰ ماه گذشته اثر بسیار بدی بر اقتصاد خانوارهای آن‌ها گذاشته و مشکلاتشان را مضاعف کرده است.

انتهای پیام /