فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی جزئیات دستگیری عامل تیراندازی شهرستان مهاباد را تشریح کرد.

به گزارش هه وال موکریان، سردار خرم نیا در تشریح جزئیات این دستگیری اظهار کرد:  در ۲۳ آذرماه سال جاری واحد گشت کلانتری شهرستان مهاباد در حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو پارک شده بعنوان خودرو  سرقتی مظنون و در حین بررسی آن،  مهاجم بصورت مسلح اقدام به خروج از ساختمان و تیر اندازی به سمت مامورین و مردم می کند. تیراندازی تیراندازی

وی افزود: در اثر این تیراندازی ۳ نفر از مامورین حاضر در محل زخمی و یک نفر  عابر شخصی نیز فوت می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: نهایتا سارق مسلح با یک خودرو که بصورت روشن  در خیابان پارک شده بود؛ از محل متواری  و آن را در یک مسیر رها می کند که بلافاصله با این رخداد؛ طرح  مهار  و دستگیری سارق مسلح در سطح منطقه اجرا شد.

سردار خرم نیا با اشاره به اینکه پس از بررسی ها و رد گیری های صورت گرفته توسط تیم های ویژه پلیس، گفت؛ سرانجام سارق مسلح در  مخفیگاهش شناسایی شد اما هیچ گونه اقدامی برای دستگیری در آنجا به جهت رعایت حال ساکنین محل(با توجه به مسلح بودن وی) صورت نگرفت.

 وی افزود: متهم  شبانه بعد از خروج از مخفیگاهش و  هنگام عزیمت به یکی از شهرستان های مرزی  دستگیر و در بازجویی ها و تحقیقات صورت گرفته به جرایم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد:  اعضای این  باند ۳ نفر بودند که همگی دستگیر و  به  چند فقره سرقت مسلحانه در مسیر مهاباد _  بوکان اعتراف کرده و در نهایت جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام /