محدودیت‌های کرونایی روزهای شنبه و یک شنبه مورخه ۲۹ و ۳۰ آذرماه در ۲۱ نقطه از شهر بوکان اعلام شد.

به گزارش هه وال موکریان، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی بوکان در خبری اعلام کرد: به اطلاع مردم شریف و فهیم بوکان می‌رساند برابر مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص پیش بینی برنامه های ویژه محدودیت در شب یلدا بشرح ذیل اعلام می‌گردد:

ساعت خاتمه فعالیت اصناف به غیر از مشاغل گروه یک در روزهای شنبه ۲۹ و یکشنبه ۳۰ آذر ساعت ۱۸(۶عصر) تعیین و ممنوعیت منع تردد شبانه از ساعت ۲۰(۸شب) لغایت ساعت ۴ صبح روز بعد اعمال و کلیه ترددهای خودرویی در ساعات ذکر شده بصورت هوشمند کنترل و در صورت عدم توجه به محدودیت‌های اعلامی اعمال قانون صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است محدودیت‌های فوق در ۲۱ نقطه از شهر یعنی کلیه خیابان های منتهی به خیابان انقلاب از چهار راه اطلاعات، میدان انقلاب، خیابان‌های یکشوه، چهار راه مولوی، شهید بهرامی، پیام، چهار راه شهرداری، میدان فرمانداری، چمران، مجسمه مادر، سه راهی پهلوانی، سه راهی سنگینی، ورزش، صرفا مربوط به روزهای شنبه و یکشنبه و به مناسبت شب یلدا بوده و پس از آن محدودیت ها متناسب با مفاد طرح جامع مدیریت هوشمند اجرایی می شود.

ضمن سپاس از همکاری بی نظیر اقشار مختلف مردم در اجرای محدودیت ها، انتظار می رود در خصوص شب یلدا نیز با پرهیز از دور همی های خانوادگی نسبت به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا اقدام نمایند. محدودیت‌های کرونایی محدودیت‌های کرونایی

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی بوکان

انتهای پیام/