فرمانده انتظامی بوکان گفت: انبار لاستیک‌های احتکار شده خارجی به ارزش ۱۶ میلیارد ریال در این شهرستان کشف و مکان آن پلمب شد.

به گزارش هه وال موکریان، سرهنگ سلمان حیدری روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی اشراف اطلاعاتی پلیس مبنی بر احتکار مقادیری لاستیک در یک انبار در بوکان موضوع در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران انتظامی این شهرستان  موفق شدند یک هزار و ۴۳۰ حلقه لاستیک احتکار شده در این انبار  را کشف و ضبط کنند.

فرمانده انتظامی بوکان اضافه کرد: در ارتباط با این پرونده یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ حیدری با تاکید بر برخورد قاطعانه با محتکران از شهروندان خواست تا در صورت شناسایی عاملان اخلال در نظام اقتصادی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس و یا ۱۲۴ به اداره صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

به گزارش ایرنا، برخی افراد سودجو در ماه های اخیر اقدام به احتکار کالا کرده اند که تاکنون دهها مورد از آنها در آذربایجان غربی کشف شده است.

بوکان از جمله شهرهای جنوبی آذربایجان‌غربی است که به دلیل نزدیکی به مرز سالانه کالاهای قاچاق فراوانی در آن کشف و ضبط می‌شود.

انتهای پیام/

اروميه – اشنويه – بوکان – پلدشت – پيرانشهر – تکاب – چالدران – چايپاره – خوي – سر دشت – سلماس – شاهين دژ – شوط – ماکو – مهاباد – مياندوآب – نقده – بانه – بيجار – دهگلان – ديواندره – سروآباد – سقز – سنندج – قروه – کامياران –  مريوان – سردشت – استان آذربایجان غربی – استان کردستان – استان ایلام – استان کرمانشاه – اسلام آباد غرب – پاوه – ثلاث باباجانی – جوانرود – دالاهو – روانسر – سر پل ذهاب – سنقر – صحنه – قصر شیرین – کرمانشاه – کنگاور – گیلانغرب – هرسین